loading
phone location
?>

HOTEL SOVEREIGN PRAHA

Hotel Sovereign se svojí polohou na rohu ulice postavený v různorodém stylu v roce 1898 je stylovým 4hvězdičkovým hotelem, který se nachází přímo v srdci Prahy. Hotel se nachází na křižovatce ulic Politických vězňů a Opletalova v historickém centru Prahy. Václavské náměstí a státní opera se nachází pouze pár kroků od hotelu Sovereign.

Hotel Sovereign byl kompletně rekonstruován v letech 2005 - 2007 a patří tak k nejelegantnějším hotelům v Praze. Propracovanost a elegance jsou charakteristickými znaky interiéru hotelu Sovereign.

UBYTOVÁNÍ

Hotel Sovereign nabízí 50 prostorných nekuřáckých pokojů a apartmánů, všechny z nich byly individuálně navrženy se smyslem pro detail, tak aby bylo zajištěno maximální pohodlí našim hostům. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, posezením, psacím stolem, klimatizací, prostornými koupelnami se sprchou a IDD telefony. K dispozici je rovněž bezplatné připojení na internet (Wi-Fi), satelitní televize s 20 mezinárodními kanály, trezor, minibar s "Aqua Menu" a župany. Všechny pokoje jsou vybaveny zvukově izolovanými okny. Hotel Sovereign nabízí pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Některé pokoje jsou situovány do dvora a některé s výhledem na ulici.  K dispozici jsou jednolůžkové pokoje s rozměrem postele 140 - 160 cm. Hotel nabízí i řadu podkrovních pokojů.

WELLNESS

Uvolněte se a věnujte čas relaxaci a odbourání stresu  ve volné chvíli. Pokud si potřebujete odpočinout po hektickém dni, prohlídce Prahy, či nákupech, můžete využít Sovereign Spa. K dispozici je sauna a parní lázeň. Zacvičit si můžete ve fittness.

RESTAURACE MR. A

Když přijde na neformální oběd, večeři či relaxační drink, stačí zajít do naší restaurace a baru  Mr. A s pozornou a nerušivou obsluhou a vynikající kuchyní našeho týmu. Restaurace Mr. A nabízí mezinárodní kuchyni. Naše pokrmy jsou připravovány z nejkvalitnějších čerstvých surovin. Náš tým udělá vše pro Vaši pohodu a nezapomenutelný kulinářský zážitek. Team restaurace Mr. A se těší na Vaši návštěvu.

ADRESA

Politických vězňů 16​
110 00 Praha 1
Česká republika