loading
phone location
?>

PASSAGE HOTEL BRNO

Vítejte v hotelu Passage v Brně. Hotel Passage se vrátil nejen ke svému původnímu názvu, ale působivý velkoměstský palác z roku 1928 od architekta Bohuslava Fuchse prošel navíc kompletní rekonstrukcí a modernizací. V samém centru Brna tak na vás čeká boutique hotel s více než stovkou designových pokojů, prvotřídní restaurací a rozsáhlým kongresovým centrem.

UBYTOVÁNÍ

Připraveno je pro vás 103 luxusně vybavených a prostorných pokojů nejvyšší kvality. Ať už si vyberete standardní pokoj nebo některé z našich exkluzivních apartmá, čeká vás ikonický design, výjimečný komfort a okouzlující atmosféra. Všechny pokoje jsou navíc vybaveny špičkovou Smart TV, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, podlahovým topením v koupelnách, jedinečnou přírodní kosmetikou a také individuálně ovládanou klimatizací.

Kategorie STANDARD nabízí: 

 • Velikost pokoje 20-25 m2
 • Individuálně regulovaná klimatizace
 • Minibar, kávový a čajový servis
 • Bezdrátové připojení k internetu (zdarma) 
 • Smart LCD TV
 • Luxusní koupelna s vanou, či sprchou a domácí kosmetikou značky Manufaktura
 • Trezor

Kategorie EXECUTIVE nabízí: 

Kromě standardního vybavení Vám kategorie EXECUTIVE nabízí více pohodlí a komfortu se svými pokoji o rozloze 30 - 35 m2. Výjimečné pohodlí vám přinese mimo jiné stylová sedací souprava, luxusní matrace nebo samostatná šatní skříň. Executive nabízí výhled na centrum Brna. Samozřejmostí je i malá pozornost, kterou Vám připravíme při příjezdu na pokoj. 

 • Velikost pokoje až 35 m2
 • Individuálně regulovaná klimatizace
 • Minibar, kávový a čajový servis s prémiovou značkou kávy Tonino Lamborghini
 • Bezdrátové připojení k internetu (zdarma) 
 • Smart LCD TV
 • Luxusní koupelna s vanou, či sprchou a domácí kosmetikou značky Manufaktura
 • Trezor

KONFERENCE

Máme pro vás skvěle technicky vybavené a hlavně variabilní konferenční prostory, které poskytnou zázemí pro více než 1 000 osob. Jako jediní na Moravě nabízíme audiovizuálního vybavení včetně zabudované LED obrazovky prvotřídní kvality. Umíme připravit vnitřní showroom pro automobily a jiné větší objekty, a to se snadným přístupem z garáží.  Dvoupatrové kongresové centrum nabízí největší konferenčí sál Grand Passage Ballroom s kapacitou až 700 míst a 6 dalších sálů, které lze upravit dle vašich preferencí. V našich kongresových prostorech jsme rovněž připraveni na pořádání hybridních eventů. 

Zajímá Vás rozložení jednotlivých sálů? Nahlédněte do našich prostor přes Virtuální prohlídku.

Hotel disponuje vlastním krytým parkovacím domem s dostatečným počtem parkovacích míst. Parkovací dům je otevřený nonstop hostům hotelu i veřejnosti.

GASTRONOMIE

Začněte den v dokonalém stylu v hotelové restauraci Bugatti. Užijte si naši bohatou bufetovou snídani, vychutnejte si pronikavé paprsky přirozeného denního světla a výhled do ulice či kus zeleně ve formě živé stěny.

Během celého dne je pro Vás otevřena naše A’la Carte Restaurant Passage s vyhlášeným menu a výjimečnou kuchyní. V naší restauraci Passage Vám podáváme to nejlepší, co je v Brně k ochutnání.V čele kuchyně stojí šéfkuchař Petr Svoreň. Petr byl na zkušené a stážích v několika vyhlášených hotelích v Salcburku a vařil také v Itálii. Je vyznavačem tradičních surovin podávaných netradičně. Slova jsou tady zbytečná, to musíte zažít sami. 

Výjimečné chvíle vyžadují výjimečné místo. Pro pokračování vašeho firemního večírku, narozeninové párty, svatby či oslav výročí vám poskytneme exkluzivní prostory klubu Passage. Zajistíme vám DJ nebo reprodukovanou hudbu s vlastním barmanem. Otevírací dobu rádi přizpůsobíme vašim přáním.

Hotel disponuje vlastním krytým parkovacím domem s dostatečným počtem parkovacích míst. Parkovací dům je otevřený nonstop hostům hotelu i veřejnosti.

ADRESA 

HOTEL PASSAGE BRNO

Lidická 23

620 00 Brno