loading
phone location
?>

GRANDHOTEL ZVON ČESKÉ BUDĚJOVICE

Srdečně Vás vítáme v Grandhotelu Zvon – jedinečné adrese jižních Čech s řadou ocenění, kde na Vás čeká 65 nádherně vybavených pokojů a suites s celkovou kapacitou 135 osob. Tradice našeho hotelu na náměstí v Českých Budějovicích sahá až do roku 1533 a již dlouhá léta je naším posláním Vaše radost a spokojenost.

U nás Vás očekává srdečné přijetí s profesionálním přístupem v mezinárodní atmosféře. Osobní servis čtyřhvězdičkového hotelu se postará o Vaše inspirující zážitky. Poloha v centru přibližuje to nejkrásnější nejen z Českých Budějovic, ale také z celého jihu Čech.

UBYTOVÁNÍ

V našem hotelu naleznete jak standardní pokoje, tak i pokoje exkluzivně zařízené těmi nejkvalitnějšími materiály pro náročnou klientelu. Přesvědčte se sami a navštivte Grandhotel Zvon, uvidíte že bude s ubytováním i našemi službami spokojeni.

Pokoj Economy

Plně vybavené pokoje moderního výrazu nabízejí vysokorychlostní internet, PAY-TV, telefon s přímou volbou, sejf, minibar a koupelnu s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky. Jsou ideální volbou pro toho, kdo hledá vysokou úroveň praktičnosti a vybavenosti za výhodnou cenu.

V našem hotelu naleznete jak standardní pokoje, tak i pokoje exkluzivně zařízené těmi nejkvalitnějšími materiály pro náročnou klientelu. Přesvědčte se sami a navštivte hotel Zvon a uvidíte, že bude s ubytováním i našemi službami spokojeni.

Pokoj Superior

Velmi komfortní pokoje umístěné výhodně v blízkosti recepce i garáží skýtají svou kombinací velmi kvalitních materiálů v modernějším provedení ideální volbu businessmana.
K dispozici je vysokorychlostní internet, PAY-TV, telefon s přímou volbou, sejf, minibar, koupelna s županem a bohatou nabídkou hotelové kosmetiky.

Pokoj Deluxe

Luxusní klimatizované pokoje s okouzlujícím výhledem na historické náměstí Přemysla Otakara II. a průměrnou výměrou od 25 do 45 m2 jsou vybaveny vysoce kvalitním autorským nábytkem a dubovými parketami v kombinaci se špičkovými textiliemi a materiály.
Na pokoji je k dispozici vysokorychlostní internet, PAY-TV, telefon s přímou volbou, sejf, minibar, žehlič kalhot a luxusní koupelna s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky a hotelovými župany.

 

KONFERENCE

Reprezentativní konferenční a společenské prostory pro Vaše akce, jednání, semináře, konference a uvítací večírky.

S láskou pro vás připravíme akci, nebo konferenci doplněnou o coffee break, raut podávaný v našem sále Mozart.  Celá akce bude neobyčejným zážitkem nejen z kulinářského hlediska, ale také díky celkové atmosféře hotelových prostor. Pro Vás či Vaše hosty zorganizujeme vše, co pro úspěšný meeting nebo oslavu potřebujete.

Reprezentativní sál MOZART

Klimatizovaný sál s denním světlem, vhodný pro větší firemní akce.

Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů a výstupů. Veškerá moderní prezentační technika. Špičkové cateringové zázemí týmu kuchařů exklusivního restaurantu Gourmet Symphony.

Parametry sálu:

 • Rozměr místnosti: 120 m2
 • Maximální kapacita: 150 osob
 • Podlahová krytina: koberec
 • Pevná přípojka na internet: ano
 • Wi-fi internet zdarma: ano
 • Taneční parket: ano (přenosný, rozměr 3 x 6 m)

Salonek Bohemia

Moderní klimatizovaný salonek s denním světlem vhodný pro konání menších firemních akcí a oslav. Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů se všemi výstupy. Cateringové zázemí týmu kuchařů exklusivního restaurantu Gourmet Symphony.

Parametry salonku:

 • Rozměr místnosti: 70 m2
 • Maximální kapacita: 50 osob
 • Podlahová krytina: koberec
 • Pevná přípojka na internet: ano
 • Wi-fi internet zdarma: ano

RESTAURACE

V našem hotelu najdete dvě různé restaurace, které můžete navštívit a potěšit tak své chuťové pohárky. Pokrmy tradiční české kuchyně, které pro Vás připravujeme výhradně z kvalitních a čerstvých surovin, můžete ochutnat ve stylovém prostředí restaurace Zvon. Pro romantickou večeři, či obchodní oběd se skvěle hodí prostředí Restaurace Gourmet Symphony, kde můžete ochutnat denně čerstvé hovězí maso z vlastního biochovu.

ADRESA

Nám. Přemysla Otakara II. 90/2
370 01 České Budějovice
Česká republika