loading
phone location
?>

GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE

Grand Hotel Bohemia se nachází v samém centru Prahy, jen několik kroků od Prašné brány a 200 metrů od stanice metra náměstí Republiky a obchodního centra Palladium. Nabízí výhled na červené střechy Starého Města. Tento pětihvězdičkový hotel nabízí ubytování v 79 luxusních klimatizovaných pokojích na osmi patrech. Snadno se odsud dostanete k historickým památkám, například Karlův most je vzdálen 15 minut chůze. 

UBYTOVÁNÍ

Všechny pokoje jsou zařízeny elegantním nábytkem z tmavého dřeva doplněného světlým čalouněním. Luxusní prostorné koupelny jsou všechny vybaveny vanou i masážní sprchou, fénem, župany, osobní váhou, kosmetickým zrcadlem a kosmetickými doplňky.

​Kategorie SUPERIOR nabízí

 • Velikost pokoje 15 - 18 m2 
 • Idividuálně regulovatelná klimatizace
 • Minibar a set pro přípravu kávy a čaje
 • Bezdrátové připojení k internetu (zdarma)
 • LCD televizor se satelitními programy
 • Luxusní koupelna s vanou, masážní sprchou a reproduktorem spojeným s televizorem
 • Trezor s elektronickým zámkem

Kategorie DELUXE nabízí

Kromě standardního vybavení Vám kategorie DeLuxe poskytují více komfortu se svými až 23 m2 a výhled do ulic Starého Města či na nedalekou Prašnou bránu. Rezervací DeLuxe pokoje získáte jako benefit jízdné v pražské hromadné dopravě na celou dobu Vašeho pobytu zdarma.

 • Velikost pokoje až 23 m2
 • Idividuálně regulovatelná klimatizace
 • Minibar a set pro přípravu kávy a čaje
 • Bezdrátové připojení k internetu (zdarma)
 • LCD televizor se satelitními programy
 • Luxusní koupelna s vanou, masážní sprchou a reproduktorem spojeným s televizorem

KONFERENCE

Grand Hotel Bohemia nabízí jedinečné prostory pro organizování firemních akcí, gala večerů i originálních svateb či soukromých večírků. Své obchodní partnery, zaměstnance nebo přátele můžete ohromit pozváním do nádherného novobarokního tanečního sálu Boccaccio, který se nachází v suterénu Grand Hotelu Bohemia a poskytuje prostor až pro 100 osob.

Pro menší pracovní jednání, vánoční večírky v úzkém kruhu či soukromé akce do 20 osob nabízíme náš salonek Bohemia. Tento salonek našeho luxusního pražského hotelu lze zcela uzavřít a oddělit ho tak od prostoru restaurace, nebo naopak s restaurací propojit pro akce s větším počtem osob.

Všechny prostory Grand Hotelu Bohemia, včetně konferenčních místností, jsou pokryty signálem WiFi a připojení k internetu je zdarma. Parkování je možné v nedaleké střežené garáži, služba parkování a následného přistavení vozu je samozřejmostí.

RESTAURACE

Náš pražský pětihvězdičkový hotel Vám představuje svůj Steiner´s Restaurant.

Šéfkuchař Rudolf Nikolai spolu se svým týmem profesionálů pro Vás denně připravuje speciality podle tradičních receptů středoevropského regionu. Moderní způsob přípravy pokrmů, nejčerstvější ingredience a stylová prezentace slibují neopakovatelný gurmánský zážitek.

Vedle menu à la carte tato luxusní hotelová restaurace nabízí též pečlivě sestavované polední menu, servírované ve všední dny od 11:00 do 15:00. Celá restaurace našeho luxusního hotelu v Praze je nekuřácká. Parkování je možné v nedaleké garáži, služba parkování a opětovného přistavení Vašeho vozu je samozřejmostí.

ADRESA

GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE
Králodvorská 4
110 00 Praha 1