loading
phone location
?>

HOTEL BALI JESOLO

Přijďte objevit jeden z nejvíce navštěvovaných turistických míst Veneto, Jesolo, které nabízí krásné pláže a také velké množství služeb, aby uspokojilo každého zákazníka.

Hotel Bali se nachází v centrální části Lido di Jesolo. Stojí přímo na pláži a je spojen se slavným náměstím Marconi a třídou Bafile, která se večer přemění v nejdelší pěší ostrov v Evropě, se stovkami obchodů všech typů.

Hotel je postaven podle nejmodernějšího pojetí hotelové pohostinnosti, a jeho styl se nese ve znamení pohodlí, vlídnosti a kvality služeb. Těší se také veškerému komfortu, takže host se cítí jako doma.

Hotel je celý klimatizováný a je vybaven malou relaxační halou se satelitní televizí, barem a terasou orientovanou na pláž, je zde parkoviště, vlastní pláž a zahrádka.

UBYTOVÁNÍ

Panoramatický výtah spojuje přízemí s pokojemi, které mají téměř všechny překrásný výhled na moře a jsou vybavené tak, aby jste se i na dovolené cítili tak příjemně jako doma, a nic vám nechybělo. Najdete zde:

  • koupelna
  • minibar
  • digitální trezor
  • satelitní TV
  • telefon
  • terasa s výhledem na moře
  • vysokorychlostní internetové připojení wifi
  • klimatizace
  • topení


DVOULŮŽKOVÉ POKOJE S KRÁSNÝM VÝHLEDEM
Pokoje nabízejí velkou manželskou postel pro dvě osoby anebo dvě oddělená lůžka s možností přistýlky pro dospělého či pro děti od 4 do 12 let. Všechny pokoje mají prostornou terasu s krásným přímým nebo postranním výhledem na moře. Jsou pečlivě zařízeny, s důrazem na detail, a poskytují veškeré pohodlí. K dispozici jsou též pokoje, odpovídající normám pro handikepované osoby.

RODINNÉ POKOJE
Hotel nabízí 2 kombinace propojených pokojů, které jsou ideální pro rodinu s dětmi. V každé z místností je velká manželská postel pro dvě osoby anebo dvě oddělená lůžka (pro vaše děti). V každé z těchto kombinací (složených ze dvou dvoulůžkových pokojů nebo twin) mohou být ubytovány maximálně 4 osoby (2 v každém pokoji). Všechny nabízejí prostornou terasu s krásným postranním výhledem na moře nebo na dvůr a nebo na náměstí Marconi. Jsou pečlivě zařízeny, s důrazem na detail a poskytují veškeré pohodlí.

LOUNGE BAR

Lounge bar, se nachází přímo na pláži. Je to fantastické místo, kde si dáte lahodnou snídani, ale také drink či malý snack.

Se svými čistými liniemi a jemně tónovanýma  stěnama je tento bar místem, kde si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj za poslechu přírodních zvuků moře. Je to ideální místo na pláži v Lido di Jesolo pro relax, schůzky, jednání a zábavu.

ADRESA

Dante Iº acc. al mare 
Lido di Jesolo (Venezia) 
30016 Itálie