loading
phone location
?>

 

ANTON FLORIAN ZÁMECKÝ HOTEL VALTICE 

Zažijte jedinečnou atmosféru památky UNESCO a uspořádejte svou firemní akci na zámku Valtice. Hotel Anton Florian se nachází přímo v levém křídle státního zámku Valtice. Nabízí tak unikátní možnost zažít atmosféru bydlení na zámku, jedinečné prostory pro firemní setkání a užít si cyklovýlety po okolí nebo zavítat na skleničku do proslulého Salonu vín, který zde přímo sídlí. Anton Florian je tak ideálním výchozím bodem pro odpočinek v překrásném prostředí jižní Moravy.

 

UBYTOVÁNÍ

Hotel Anton Florian disponuje celkem 31 pokoji, celková kapacita hotelu je 78 lůžek. Ubytování je k dispozici v pokojích typu Economy, Standart, Exclusive. Pokoje jsou situovány s výhledem na zámecké nádvoří, nebo do zámeckého parku. Kromě komfortního ubytování je v ceně pobytu bohatá snídaně formou rautu. Dle dostupné kapacity je hostům k dispozici parkoviště s kapacitou až 30 parkovacích míst. 

KONFERENCE

Uspořádejte Vaši společenskou akci v prostorách památky UNESCO. Hotel Anton Florian, ale také další unikátní prostory v celém areálu Zámku Valtice je možné využít k pořádání všech vašich společenských akcí. Hotel Vám nabízí unikátní prostory pro pořádání Vašich firemních akcí až pro 800 osob. Vaše pracovní jednání můžete uspořádat v Zimní jízdárně, nebo Španělské konírně. Oba prostory nabízejí potřebné technické vybavení pro pořádání Vašeho pracovního setkání. Celodenní stravování je samozřejmostí - coffee breaky, obědy i večeře připravujeme formou servírovaného menu nebo rautu, a to vždy z čerstvých lokálních surovin.

RESTAURACE

RESTAURACE ZLATÁ TERASA

Hotelová restaurace Zlatá terasa je tím pravým místem pro Vaše gastronomické zážitky. Restaurace nabízí kapacitu až 50 osob. Dispoziční řešení lze přizpůsobit Vašim požadavkům. K restauraci náleží i letní zámecká terasa s kapacitou až 100 osob, kterou lze rovněž využít pro Vaši firemní akci. Z terasy je je přímý vstup do zámeckého barokního divadla s kapacitou až 130 osob. 

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY 

Spojte práci se zábavou a stmelte kolektiv během některého z teambuildingových programů. Připravíme Vám teambuilding na míru Vašeho přání, díky kterému poznáte Moravu na vlastní kůži. Zároveň můžete spočinout v poklidné jihomoravské atmosféře bezprostředně u hotelu, užít si lahodná vína ve známem Salonu vín, projít se zámeckým parkem, nebo se pouze kochat výhledy.

Zažijte s námi: 

  • Zámek Valtice
  • Salon vín 
  • Lednicko- valtický areál

ADRESA

Zámek 1
691 42 Valtice
Česká republika