loading
phone location
?>

AMANDE WINE WELLNESS HOTEL HUSTOPEČE

Wine Wellness Hotel Amande se nachází 30 km jižně od Brna ve městě Hustopeče, které je sice malé svou rozlohou, ale bohaté rozmanitostí místních vinných sklepů a vinařství nebo krásou okolních vinic a mandloňových sadů. Hustopeče se nachází přímo v místě sjezdu z dálnice, je tedy ideálním místem pokud jedete z Prahy nebo Bratislavy

UBYTOVÁNÍ

Hotel Amande nabízí 57 klimatizovaných pokojůcelkem 121 lůžek. Ubytování je k dispozici v pokojích typu Standard, Superior a Mezonetové nebo Mandlové apartmá.

Kromě komfortního ubytování je v ceně pobytu bohatá snídaně formou rautu a 90minutový vstup do Saunového světa v hotelovém Wine Wellness.

Podle dostupné kapacity je zdarma dispozici i hotelové parkoviště až pro 50 osobních automobilů, i pro 1 autobus.
 

KONFERENCE

Když plánujete konferenci v Hotelu Amande, prakticky nemusíte opouštět hotel. Vše pro vaší firemní akci najdete přímo v hotelu – 6 plně vybavených konferenčních salonků a sálů, popracovní odpočinek ve wellness, i večerní program v hotelovém vinném sklípku nebo moderním Wine Clubu. Celodenní stravování je samozřejmostí - coffee breaky, obědy i večeře připravujeme formou servírovaného menu nebo rautu, a to vždy z čerstvých lokálních surovin.

RESTAURACE

RESTAURACE AMANDE 

Poctivá a chutná jídla připravená z čerstvých lokálních a sezónních surovin, domácí dezerty od hotelové cukrářky i nabídka skvělých vín od jihomoravských vinařů.

PIVNICE PANSKÝ DVŮR 
Tradiční česká jídla i naše pochutiny k nabídce piv Plzeňského prazdroje.
 

WINE WELLNESS

První zařízení v České republice, které při svých procedurách využívá blahodárné účinky vína. Vyzkoušejte některou z wellness procedur s využitím vlastní řady přírodní kosmetiky z hroznů nebo si užijete relaxaci v Saunovém světě s Whirlpool – k pobytu vám věnujeme 90minutový vstup i 10% slevu na všechny procedury.
 

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

Spojte práci se zábavou a stmelte kolektiv během některého z teambuildingových programů. Už jste někdy snoubili chuť mandlí s víny, zažili piknik v mandloňovém sadu nebo se projeli na kolem krajem mandlí a vína?

Zažijte s námi:

  • snoubení mandlí a vín se sommeliérem
  • cyklovýlet po vinařských stezkách
  • degustace vín s cimbálkou
  • víno a večeře ve vinařství
  • piknik v mandloňovém sadu s rozhlednou
  • rumová degustace

Máte vlastní představu? Řekněte nám ji a my ji zrealizujeme se špetkou naší nápaditosti a originality.

ADRESA

Husova 8
693 01 Hustopeče
Česká republika